Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

15.04.2015

EDITEL spojuje více než 15 000 společností

Společnost EDITEL je mezinárodní poskytovatel produktů a služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), který se specializuje na optimalizaci obchodních a dodavatelských procesů mezi jednotlivými obchodními partnery. Na českém trhu působí EDITEL jako leader již více než 20 let. Prostřednictvím standartní EDI platformy eXite® zajišťuje svým klientům vzájemnou elektronickou komunikaci s důrazem na rychlost, bezpečnost a spolehlivost a v souladu se zákonnými legislativními požadavky a mezinárodními standardy.

Díky EDITELu v současnosti komunikuje přes EDI více než 15 000 společností z několika zemí Evropy a platforma eXite® zprostředkuje přes 300 milionů transakcí za rok, kde jedna transakce v sobě obsahuje jeden a více obchodních dokumentů. Vedle procesu elektronické fakturace se pomocí EDI vyměňují objednávky, dodací listy, příjemky a další obchodní dokumenty, které putují od výrobců, přes logistické společnosti, odběratele až po prodejce. Všechny typy dokumentů pak mohou být automaticky uschovány v důvěryhodném archivu společnosti EDITEL.

V současnosti má EDITEL pobočky v 5 zemích Evropy a díky franšízovým partnerům operuje v několika dalších zemích. EDITEL poskytuje služby klientům v různých odvětvích, na českém trhu je to například Activa, Air Bank, ČSOB, Hopi, Makro, Penny Market, Pfizer, Yusen Logistics a další. Nově v roce 2014 připojil EDITEL CZ do EDI sítě například společnosti A3 Sport, FarmFrites, JIP Východočeská, Olpran, ORESI nebo Sportisimo.

Při realizaci některých projektů spolupracuje EDITEL CZ s řadou významných obchodních partnerů. Mezi nimi například společnost Asseco Solutions, Dignita, IBM, Konica Minolta, Minerva, WEBCOM a nedávno se parterem EDITELu stala nově společnost Wincor Nixdorf.

V oblasti společensky odpovědných aktivit EDITEL CZ dlouhodobě podporuje nadaci Divoké Husy a společnost Dialog Jessenius, které působí v sociální a zdravotní oblasti.