Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

11.04.2014

EDITEL SK uzavřel partnerství se společností HT Solution

Po mnoha úspěšných společných projektech realizovaných během posledních let se společnosti HT Solution a EDITEL SK rozhodli uzavřít od 1. dubna 2014 oficiální partnerství.

Tato strategická spolupráce umožní klientům využívat produkty obou společností ještě v užším propojení, s cílem maximalizovat výhody pro koncové uživatele a přinášet nová řešení, která přispějí k optimalizaci interních procesů, a tím i ke snížení provozních nákladů. „Díky této spolupráci také můžeme rozšířit množství společných projektů, např. ze současných projektů hlavně v oblasti EDI komunikace na celé portfolio produktů pro oblast elektronické komunikace, bezpapírové fakturace, dlouhodobé důvěryhodné archivace nebo B2B systémové integrace,“ uvádí Ing. Štefan Sádovský, generální ředitel EDITEL SK. Vzhledem k mezinárodnímu zázemí obou společností je jejich společným zájmem využít toto strategické partnerství nejen na území Slovenska, ale i v dalších státech Evropské unie, a to hlavně v České republice a Maďarsku.

Společnost HT Solution se již více jak 20 let zabývá vývojem, prodejem, implementací a servisem ERP eso/es a manažerských informačních systémů mis/es. Produkty HT Solution patří mezi technologickou špičku v oblasti optimalizace zásob, řízení skladů a moderních metod plánování výroby. ERP eso/es má výborné reference především v průmyslovém sektoru. Partnerstvím se společností EDITEL SK získá HT Solution silného obchodního partnera v segmentu retailu, logistiky a bankovnictví.

„Partnerství se společností HT Solution je garancí pro naše zákazníky, že jim spolu s kvalitním produktem bude zabezpečena i kvalitní podpora a v neposlední řadě i další rozvoj daného řešení.“ dodává Ing. Štefan Sádovský.