Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

02.02.2015

EDITEL SK oslavil nový rok sportovně

Společnost EDITEL SK oslavila se svými obchodními partnery začátek roku 2015 ve sportovním duchu. Společenské setkání se konalo ve čtvrtek 22. ledna v prostorách Bowlingového národního centra (BNC) v Bratislavě.

Zmíněnou událost se s námi rozhodlo oslavit více než 70 hostů z celého Slovenska. V úvodu přivítal přítomné, a role moderátora večera se zhostil, ředitel společnosti EDITEL SK Štefan Sádovský, který poděkoval všem přítomným za výbornou spolupráci v loňském roce.

Pro hosty bylo připraveno bohaté občerstvení, osvěžující míchané nápoje "z poháru" šikovného barmana a zábavný sportovní program v podobě bowlingového turnaje. Pro účastníky turnaje nechyběly ani lákavé ceny. Nejúspěšnější hráči získali:

  • 1. místo: Poukaz na víkendový relaxační pobyt pro 2 osoby - p. Lopušník;
  • 2. místo: Ozdobná kazeta s tokajským vínem - p. Rausa;
  • 3. místo: Dárkový koš plný dobrot - p. Moravčíková.

Avšak ani ostatní hosté neodcházeli naprázdno, pro každého byla přichystána drobná pozornost. Jak jsme se doslechli od našich hostů, tato společenská akce pro ně byla příjemně stráveným časem, a proto bychom jim rádi touto cestou ještě jednou poděkovali za přijetí našeho pozvání. Těšíme se na další podobné společné setkání.

Fotografie