Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

04.12.2019

EDITEL Odette

EDITEL BYL PARTNEREM NA ODBORNÉ KONFERENCI

Společnost EDITEL CZ se opět zúčastnila odborné konference "Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě", tentokrát 16. ročníku, který se konal dne 23. 10. 2019 v Brně v hotelu Holiday Inn. Hlavním cílem konference byla především podpora rozvoje automobilového průmyslu a vzájemná výměna zkušeností a názorů představitelů výrobců vozidel, výrobců dílů a příslušenství, ekonomů, odborníků a zástupců podniků, které se podílejí na inovacích, zavádění nových technologií a rozvoji automobilového průmyslu.

I letos měla naše společnost připravenou zajímavou prezentaci ve spolupráci s ODETTE International, celoevropskou organizací zastřešující spolupráci profesionálů dodavatelsko – odběratelského řetězce a technologických expertů automobilového průmyslu. Posláním této organizace je zlepšovat procesy tohoto odvětví s cílem zvýšit konkurenceschopnost evropského automobilového průmyslu v rámci světové ekonomiky. Prezentace byla zakončena pozvánkou na další ročník mezinárodní konference ODETTE, která se bude konat ve dnech 25. -26. květen 2020 v Praze.

EDITEL BYL PARTNEREM NA ODBORNÉ KONFERENCI