Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

13.06.2013

EDITEL Journal 01/2013 - Od představy ke skutečnosti

Každý, kdo je obeznámen s eCom aktivitami zahrnujícími elektronickou výměnu dat (EDI), s největší pravděpodobností ví, že rozsáhlé změny jednoduše zaberou nějaký čas. Analýzy logistických procesů celých odvětví, sezvání všech zúčastněných k jednacímu stolu, pokrytí potřeb řady různých firem a oblastí s cílem vše pro všechny zjednodušit, to může být docela náročné. Abychom dosáhli vytyčeného cíle, je nezbytné, aby standardizační instituce, jako například GS1 Austria, EDI a ERP poskytovatelé služeb, stejně jako společnosti v různých odvětvích, velmi úzce spolupracovali. To, co začalo jako vize optimalizace na PowerPointovém snímku, se konečně stává skutečností.

TKL, poskytovatel logistických služeb s řízenou teplotou, již naplno využívá efektů optimalizace. Přečtěte si rozhovor s generálním ředitelem TKL Wilhelmem Leithnerem (str. 1) a zjistěte, jakou zásadní roli hrálo EDI při uskutečňování 650 000 ročních dodávek zákazníkům. Elektronické obchodní procesy zaručují obchodníkům i výrobcům spolehlivost a efektivitu.

Bez elektronických obchodních procesů by nebylo možné uspokojit poptávku po tradičně vyráběném chlebu na lokálním slovenském trhu. Díky EDI a neustálé výměně informací mezi EDITELem a jeho ERP obchodními partnery, mohou malé místní pekárny dodávat své vynikající produkty do velkých maloobchodních sítí, jako jsou TESCO a COOP. Jde tak o příklad úspěšného reálného využití EDI.

FMCG průmysl není jediným odvětvím, které sklízí výhody EDI. V tomto aktuálním vydání najdete články o aktivitách v odvětví HORECA či také ve farmaceutickém i módním průmyslu nejen Rakousku, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.