Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

17.06.2011

EDITEL Journal 01/2011 - EDITEL roste

V polovině ledna 2011 byla otevřena naše nová pobočka - EDITEL Turkey LTD – se sídlem v Istanbulu. Tímto posilujeme nejen naši obchodní pozici na tomto velkém trhu na prahu Asie, ale nabízíme také našim zákazníkům a všem regionálním společnostem, které mají potřebu si elektronicky vyměňovat data, lokální servis a poradenství na nejvyšší úrovni.

EDI představuje technologický základ
Mezinárodní studie (The Consumer Goods Forum, GS1) potvrzují EDI jako základní technologii Value Supply Chain – dnes a také v roce 2020 – a podtrhují nutnost plošného používání EDI jako předpokladu pro efektivní tok zboží. V důsledku toho obor FMCG rozhodl o EDI ofenzivě pro rok 2011, která již u mnohých obchodních podniků vedla ke konkrétním implementačním aktivitám. Tomuto tématu je věnován titulní článek na straně 1.

Rozšíření portfolia
Byla rozšířena i nabídka produktů: nová integrační platforma submIT skupiny EDITEL je další kvalitní službou pro integraci, e-fakturaci a archivaci, kterou vám představíme na straně 4.

Spokojení zákazníci
Mnoho nových zákazníků ve všech zemích nám v předchozích měsících věnovalo svou důvěru a rozhodlo se pro produkty a služby EDITELu. To nás velmi těší a chtěli bychom proto využít této příležitosti, abychom vám všem poděkovali za vaši důvěru a výbornou a úspěšnou spolupráci! Na následujících stranách tohoto žurnálu vám proto představíme některé z těch nejúspěšnějších projektů.

Přejeme vám mnoho zábavy při čtení našeho EDITEL Journalu!