Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

17.06.2011

EDITEL Journal 01/2011 - EDITEL roste

V polovině ledna 2011 byla otevřena naše nová pobočka - EDITEL Turkey LTD – se sídlem v Istanbulu. Tímto posilujeme nejen naši obchodní pozici na tomto velkém trhu na prahu Asie, ale nabízíme také našim zákazníkům a všem regionálním společnostem, které mají potřebu si elektronicky vyměňovat data, lokální servis a poradenství na nejvyšší úrovni.

EDI představuje technologický základ
Mezinárodní studie (The Consumer Goods Forum, GS1) potvrzují EDI jako základní technologii Value Supply Chain – dnes a také v roce 2020 – a podtrhují nutnost plošného používání EDI jako předpokladu pro efektivní tok zboží. V důsledku toho obor FMCG rozhodl o EDI ofenzivě pro rok 2011, která již u mnohých obchodních podniků vedla ke konkrétním implementačním aktivitám. Tomuto tématu je věnován titulní článek na straně 1.

Rozšíření portfolia
Byla rozšířena i nabídka produktů: nová integrační platforma submIT skupiny EDITEL je další kvalitní službou pro integraci, e-fakturaci a archivaci, kterou vám představíme na straně 4.

Spokojení zákazníci
Mnoho nových zákazníků ve všech zemích nám v předchozích měsících věnovalo svou důvěru a rozhodlo se pro produkty a služby EDITELu. To nás velmi těší a chtěli bychom proto využít této příležitosti, abychom vám všem poděkovali za vaši důvěru a výbornou a úspěšnou spolupráci! Na následujících stranách tohoto žurnálu vám proto představíme některé z těch nejúspěšnějších projektů.

Přejeme vám mnoho zábavy při čtení našeho EDITEL Journalu!