Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

12.12.2017

EDITEL a TELEDIN

EDITEL a TELEDIN rozšiřování možností pokročilých řešení EDI pro oblast Automotive

Teledin

Dodávky “just in time” (přesně na čas), flexibilita, schopnost zavádění inovací a krátká reakční doba jsou těmi nejdůležitějšími motory současného automobilového průmyslu. Společně přispívají k vysoké poptávce po kvalitě, spolehlivých dodávkách a transparentních logistických procesech. Rozhodující konkurenční výhodou se stala dobře koordinovaná a standardizovaná elektronická výměna logistických informací (EDI) mezi automobilkami a jejich dodavateli (TIER 1-3).

EDITEL a TELEDIN, dva největší poskytovatelé EDI v regionu střední a východní Evropy nyní spojili svá know-how, aby firmám nabídli tři desítky let budovanou základnu specializovaných znalostí EDI. Jde o významný krok v rozšiřování možností pokročilých řešení EDI pro oblast Automotive a výrobního průmyslu v regionu střední a východní Evropy.

Tibor Šata, ředitel pro mezinárodní operace společnosti EDITEL, pevně věří v tuto spolupráci a nové možnosti, které spojení přinese. “Díky naší spolupráci získají jak stávající, tak i budoucí klienti výhody spojené s více než 30 lety zkušeností v oblasti EDI a zároveň ta nejpokročilejší řešení,” uvedl.

Těšíme se na tuto novou příležitost ke spolupráci se společností EDITEL na nových podnětných projektech i na možnost pomoci našim klientům dále zlepšovat jejich zkušenost s využíváním EDI.

Jiří Tomášek, výkonný ředitel společnosti Teledin