Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

12.12.2017

EDITEL a TELEDIN

EDITEL a TELEDIN rozšiřování možností pokročilých řešení EDI pro oblast Automotive

Teledin

Dodávky “just in time” (přesně na čas), flexibilita, schopnost zavádění inovací a krátká reakční doba jsou těmi nejdůležitějšími motory současného automobilového průmyslu. Společně přispívají k vysoké poptávce po kvalitě, spolehlivých dodávkách a transparentních logistických procesech. Rozhodující konkurenční výhodou se stala dobře koordinovaná a standardizovaná elektronická výměna logistických informací (EDI) mezi automobilkami a jejich dodavateli (TIER 1-3).

EDITEL a TELEDIN, dva největší poskytovatelé EDI v regionu střední a východní Evropy nyní spojili svá know-how, aby firmám nabídli tři desítky let budovanou základnu specializovaných znalostí EDI. Jde o významný krok v rozšiřování možností pokročilých řešení EDI pro oblast Automotive a výrobního průmyslu v regionu střední a východní Evropy.

Tibor Šata, ředitel pro mezinárodní operace společnosti EDITEL, pevně věří v tuto spolupráci a nové možnosti, které spojení přinese. “Díky naší spolupráci získají jak stávající, tak i budoucí klienti výhody spojené s více než 30 lety zkušeností v oblasti EDI a zároveň ta nejpokročilejší řešení,” uvedl.

Těšíme se na tuto novou příležitost ke spolupráci se společností EDITEL na nových podnětných projektech i na možnost pomoci našim klientům dále zlepšovat jejich zkušenost s využíváním EDI.

Jiří Tomášek, výkonný ředitel společnosti Teledin