Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

15.06.2015

Edifying Tuesday Club 2

2. června 2015 proběhlo druhé setkání Edifying Tuesday Club. Pět zástupců společnosti EDITEL připravilo zajímavou exkurzi do různých oblastí podnikání.

Jako první mluvil konzultant Daniel Čermák, který představil speciální požadavky a fungování oboru Sport a Fashion. Obchodní řetězce zabývající se módou a sportovním zbožím pociťují značný tlak na dlouhodobé plánování a koordinaci sezónních akčních nabídek, které ovlivňují způsob oběhu a evidence elektronických dokladů. Segmentu HoReCa se věnoval kolega Milan Mikula, který upozornil na netypické množstevní jednotky v tomto odvětví a jejich zakomponování do elektronické komunikace. Oběh neobvyklých dokumentů v oblasti zdravotnictví účastníkům představil Senior Consultant Robert Matras. Toto odvětví zahrnuje mnoho různých subjektů, které si mezi sebou vyměňují specifické informace o produktech a dokumenty, které jsou typické např. pro komunikaci mezi lékaři. Setkáme se zde i se značným přesahem do jiných odvětví. Sales Manager Jiří Růžička zpestřil prezentaci detailní případovou studií při zavádění EDI v oboru technického zabezpečení budov. 

Poslední, avšak neméně zajímavá byla prezentace Dagmar Blanárové, Senior Community Managera společnosti EDITEL, na téma Community Management jako nástroj úspěchu. Přiblížila hostům detaily složitého procesu zapojování nových partnerů do zavedené EDI komunikace.Účastníci hodnotili prezentaci jako velmi přínosnou. Kromě nových poznatků v oblasti EDI si odnesli informace o specifikách jednotlivých odvětví, které jim pomohly pochopit způsob fungování nejen jiných podniků ale například i jejich odběratelů či dodavatelů.

Fotografie

editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club