Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

15.06.2015

Edifying Tuesday Club 2

2. června 2015 proběhlo druhé setkání Edifying Tuesday Club. Pět zástupců společnosti EDITEL připravilo zajímavou exkurzi do různých oblastí podnikání.

Jako první mluvil konzultant Daniel Čermák, který představil speciální požadavky a fungování oboru Sport a Fashion. Obchodní řetězce zabývající se módou a sportovním zbožím pociťují značný tlak na dlouhodobé plánování a koordinaci sezónních akčních nabídek, které ovlivňují způsob oběhu a evidence elektronických dokladů. Segmentu HoReCa se věnoval kolega Milan Mikula, který upozornil na netypické množstevní jednotky v tomto odvětví a jejich zakomponování do elektronické komunikace. Oběh neobvyklých dokumentů v oblasti zdravotnictví účastníkům představil Senior Consultant Robert Matras. Toto odvětví zahrnuje mnoho různých subjektů, které si mezi sebou vyměňují specifické informace o produktech a dokumenty, které jsou typické např. pro komunikaci mezi lékaři. Setkáme se zde i se značným přesahem do jiných odvětví. Sales Manager Jiří Růžička zpestřil prezentaci detailní případovou studií při zavádění EDI v oboru technického zabezpečení budov. 

Poslední, avšak neméně zajímavá byla prezentace Dagmar Blanárové, Senior Community Managera společnosti EDITEL, na téma Community Management jako nástroj úspěchu. Přiblížila hostům detaily složitého procesu zapojování nových partnerů do zavedené EDI komunikace.Účastníci hodnotili prezentaci jako velmi přínosnou. Kromě nových poznatků v oblasti EDI si odnesli informace o specifikách jednotlivých odvětví, které jim pomohly pochopit způsob fungování nejen jiných podniků ale například i jejich odběratelů či dodavatelů.

Fotografie

editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club
editel-edifying_tuesday_club