Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

21.03.2019

EDI svět tvoříme již 25 let

EDI svět tvoříme již 25 let.

Společnost EDITEL CZ byla založena v Praze v roce 1994. Právě před 25 lety jsme zahájili vývoj našeho prvního produktu – platební styk pro ČSOB. Tímto se započala naše činnost v oblasti EDI komunikace.

Během 25 let jsme ušli velký kus cesty a stali jsme se největším poskytovatelem služeb v elektronické fakturaci na českém trhu.

Co pro nás znamená 25 let?

EDITEL CZ slaví významný milník svého života. I v EDI je to věk, který svědčí a garantuje zralost, zodpovědnost a spolehlivost, hodnoty, které oceňují naši zákazníci.

STABILITA – Jsme součástí mezinárodně působící skupiny poskytující služby ve více než 20 zemích.

ZÁKAZNÍK – Spokojenost našich zákazníků je naším prvořadým cílem a zároveň i motivací, abychom se trvale na tento cíl soustředili.

KVALITA – Podněty našich zákazníků jsou pro nás výzvou i inspirací, abychom kontinuálně poskytovali naše služby v nejvyšší možné kvalitě.

INOVACE – Sledujeme nejnovější trendy, rozvoj EDI a především potřeby našich zákazníků. To nám pomáhá poskytovat především to, co je prospěšné pro našeho zákazníka.

TECHNOLOGIE – Naše technologické zázemí je zárukou nejvyšší bezpečnosti, kvality a současně i dostupnosti.

PRODUKTY – Disponujeme řadou EDI a B2B řešení, která jsou dostupná pro společnosti všech velikostí a všech oborů.

NAŠI ZAMĚSTNANCI – Odborné znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců nás již 25 let posilují na pozici lídra trhu v poskytování EDI služeb v České republice.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST – Naše společnost staví na první místo dodržování postupů, které nám přikazují legislativní předpisy a nad jejich rámec dlouhodobě uplatňuje odpovědné, etické chování vůči svému okolí.

Rádi bychom Vám vřele poděkovali za důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.