Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

16.12.2015

EDI pro právní dokumenty

Za své e-business řešení pro právní dokumenty získala společnost iLex cenu IBM Innovation Award za rok 2015. Tato nová maďarská společnost nyní spojila své síly s EDITELEM, aby nabídla služby kompatibilní s EDI.

Organizace právních dokumentů může být poměrně těžký úkol. Maďarská společnost iLex se k této výzvě postavila čelem a připravuje e-business řešení pro efektivní řízení toku právních dokumentů přizpůsobené požadavkům klientů. Efektivní správa smluv, odborných posudků, korespondence a dalších právních dokumentů v rámci společnosti a mezi pobočkami si žádá zkušené profesionály. Proto se iLex spolehla na odborníky na oblast EDI ze společnosti EDITEL.

Díky spolupráci s EDITELEM může nyní iLex svým klientům nabídnout ještě vyšší úroveň automatizace procesů. To v konečném důsledku  znamená, že se všechny dokumenty dostanou elektronickou cestou, bezpečně a v reálném čase k příslušným obchodním partnerům, kteří je tak mohou dále zpracovávat.

Marianna Ritter, zakladatelka a výkonná ředitelka firmy iLex 

Přenos citlivých dat předpokládá vysokou míru zabezpečení. Komunikační platforma eXite® je tomuto požadavku jako šitá na míru, a totéž platí i o archivačním řešení, které EDITEL nabízí pro dlouhodobou úschovu dokumentů. Digitální archiv splňující standardy společnosti Deloitte je přístupný pomocí on-line portálu. Ten zajišťuje stálý přístup k právně relevantním dokumentům a nabízí možnost si je kdykoli stáhnout. Společnosti si tak mohou řídit své interní i externí právně obchodní procesy transparentním a plně automatizovaným způsobem, který zároveň splňuje všechny příslušné požadavky.

Spolupráce se společností iLex s cílem podpořit elektronickou výměnu dat v oblasti právních procesů nás velice těší. Tento úspěšný projekt opět poukázal na velký potenciál optimalizace EDI i mimo oblast prodeje zboží. 

Tibor Šata, výkonný ředitel společnosti EDITEL Hungary

Ve zkratce

  • Integrované využití řešení iLex společně se službami EDI společnosti EDITEL
    • EDI komunikace
    • Digitální archivace (podle standardů společnosti Deloitte)
  • Automatizovaná, standardizovaná výměna, integrace a archivace právních dokumentů, záznamů, korespondence, atd.
  • Nejvyšší bezpečnostní standardy při přenosu a archivaci citlivých dat pro klienty iLex.