Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

04.11.2014

Důvěryhodný archiv trustIT BMR společnosti EDITEL finalistou soutěže IT produkt roku 2014

Řešení pro elektronickou archivaci, monitoring a vyhodnocování obchodních případů společnosti EDITEL bylo redakcí časopisu Computerworld zvoleno finalistou soutěže IT produktu roku 2014.

O produktu
Důvěryhodný archiv trustIT BMR je spolehlivé řešení pro dlouhodobou archivaci a uchovávání elektronických dokumentů. Součástí řešení je modul pro vyhodnocování, monitoring a vizualizaci obchodních případů. Řešení garantuje tvorbu, správu a prokázání auditní stopy, důležité vlastnosti pro garanci integrity, autenticity, původu v čase, čitelnosti a sekvence dokumentů. Řešení podporuje archivaci všech typů objektů, s důrazem na zprávy formátu EDIFACT. trustIT splňuje všechny legislativní požadavky Evropské unie pro elektronickou komunikaci a archivaci, včetně nejvyšších bezpečnostních standardů.

Soutěž IT produkt roku 2014
IT produkt roku je soutěž vypisovaná redakcí časopisu Computerworld s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Pozitivně hodnoceno je například inovativní pojetí produktu, jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba výjimečně příznivá cena. Při hodnocení je kladen důraz zejména na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka.