Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

04.11.2014

Důvěryhodný archiv trustIT BMR společnosti EDITEL finalistou soutěže IT produkt roku 2014

Řešení pro elektronickou archivaci, monitoring a vyhodnocování obchodních případů společnosti EDITEL bylo redakcí časopisu Computerworld zvoleno finalistou soutěže IT produktu roku 2014.

O produktu
Důvěryhodný archiv trustIT BMR je spolehlivé řešení pro dlouhodobou archivaci a uchovávání elektronických dokumentů. Součástí řešení je modul pro vyhodnocování, monitoring a vizualizaci obchodních případů. Řešení garantuje tvorbu, správu a prokázání auditní stopy, důležité vlastnosti pro garanci integrity, autenticity, původu v čase, čitelnosti a sekvence dokumentů. Řešení podporuje archivaci všech typů objektů, s důrazem na zprávy formátu EDIFACT. trustIT splňuje všechny legislativní požadavky Evropské unie pro elektronickou komunikaci a archivaci, včetně nejvyšších bezpečnostních standardů.

Soutěž IT produkt roku 2014
IT produkt roku je soutěž vypisovaná redakcí časopisu Computerworld s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Pozitivně hodnoceno je například inovativní pojetí produktu, jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba výjimečně příznivá cena. Při hodnocení je kladen důraz zejména na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka.