Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

08.01.2019

Czech stability Award

Czech Stability Award
Certifikat Czech Stability Award

Je nám velikou ctí oznámit, že společnost EDITEL CZ s.r.o. získala prestižní ocenění CZECH STABILITY AWARD nejvyšší úrovně AAA EXCELENT a zařadila se mezi 100 nejstabilnějších firem ČR. Scoring ekonomické kondice provedla společnost Bisnode, vedoucí evropský poskytovatel obchodních informací a informací pro podporu rozhodování s důrazem na lokální zaměření. Hodnocení AAA je ověřeno certifikátem a známkou. Toto ocenění nás těší o to víc, protože letos slavíme 25 let.

Ocenění AAA je udělováno na základě silného a nezávislého ratingu firem, jehož historie sahá až do roku 1908. Hodnocení a ocenění společnosti je díky mezinárodnímu přesahu vhodnou volbou pro firmy, které mají obchodní partnery nejen v ČR, ale v celé Evropě. Toto hodnocení poskytuje společnost Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100 na základě skóringového modelu, který měří stabilitu jednotlivých společností. Ocenění mohou získat pouze společnosti, které splňují níže uvedené podmínky certifikace a další ekonomická kritéria.

Hodnocení CZECH Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci, a to včetně predikce rizika jejího úpadku. Díky vynikajícímu skóre AAA se řadíme mezi stabilní společnosti se spolehlivým plněním závazků v obchodním styku.