Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

12.12.2017

Cíl: zapojení všech dodavatelů do EDI

Alpine Electronics při spolupráci se svými dodavateli ve stále větší míře spoléhat na EDI

Alpine Electronics

Rychlejší zpracování objednávek, zlepšení kvality dat, získání jasných a spolehlivých údajů – to jsou některé z mnoha důvodů, proč bude společnost Alpine Electronics při spolupráci se svými dodavateli ve stále větší míře spoléhat na EDI. Ve své maďarské centrále si společnost Alpine Electronics začala vyměňovat EDI dokumenty s přibližně 20 dodavateli. Mezi tyto dokumenty patří objednávky (ORDERS), dodací listy (DESADV) a hlášení o stavu skladových zásob (INVRPT).

Naším cílem je dát všem dodavatelským procesům elektronickou podobu.

Eva Varga-Borsath, logistická specialistka v Alpine Electronics Hungary

Aby tohoto cíle dosáhla, zahájila Alpine Electronics pro své dodavatele k EDI informační kampaň, aby je přesvědčila o výhodách jeho používání. Tato kampaň byla zahájena v červenci 2017 při každoroční konferenci, která byla mimo jiné zaměřena na EDI a jeho zásadní potenciál při zvyšování produktivity. Společnost EDITEL je Alpine nápomocná sdílením svých odborných znalostí a zajištění toho, aby byli noví dodavatelé do systému zapojováni hladce a bez průtahů.

Ve zkratce

 • Společnost Alpine spustila pro své dodavatele informační kampaň k EDI a množství výhod, které nabízí
 • Mezi hlavní přínosy EDI patří:
  • Snížení transakčních nákladů procesů spojených s logistikou
  • Zlepšení kvality dat
  • Rychlejší zpracování objednávek
  • Větší transparentnost a dohledatelnost
 • Cíl: zapojení všech dodavatelů do EDI

   

Alpine

O Alpine Electronics Inc.

Japonská korporace Alpine Electronics je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců a poskytovatelů automobilových audio, navigačních a multimediálních systémů. Vedle nabídky vlastních značkových zařízení Alpine vyrábí také produkty na míru pro významné obchodní partnery z OEM produkce automobilového průmyslu. Se svými 50 pobočkami a rozsáhlou sítí výrobních závodů a výzkumných a distribučních center má Alpine zastoupení po celém světě. Maďarský výrobní závod slouží všem evropským zemím.