Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

12.12.2017

Beskyd Fryčovice

Zefektivnění obchodních procesů díky EDI

Beskyd

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s. má svou dlouholetou tradici na potravinářském a obchodním trhu, založena byla již v roce 1969. Tradiční sortiment zahrnuje balené brambory a výrobky ze zpracovaných brambor, jednodruhovou chlazenou zeleninu a zeleninové směsi. Beskyd Fryčovice v současné době komunikuje přes EDI s 12 partnery (např. Ahold, Makro, Billa, TESCO, Globus, KFC, Rohlik.cz) pomocí zpráv objednávka, dodací list, faktura, stav skladových zásob (ORDERS, INVOIC, DESADV, APERAK, COMDIS, AUTACK, INVRPT, CONTRL) atd. Komunikace přes EDI přináší pevné a efektivní obchodní vazby s klíčovými zákazníky, jakými jsou řetězce z oblasti maloobchodu a velkoobchodu.

EDI pro nás znamená jasnou výhodu při smluvních procesech jak se stávajícími zákazníky, tak s novými. Díky zavedení EDI se nám obchodní procesy zefektivnily, hlavě procesy objednávek a fakturace. Měsíčně vystavíme téměř 5000 objednávek, přes 600 faktur a přes 500 dodacích listů a díky EDI vnímáme celkový měsíční přínos v rozsahu 16 člověkohodin.

Ing. Jakub Štegner, hlavní ekonom společnosti