Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

07.09.2012

BankSecure s podporou AMOS/WS

Téměř polovina zákazníků společnosti Editel z řad finančních institucí již využívá nebo testuje komunikaci se systémem CERTIS pomocí aplikačního rozhraní AMOS/WS. Připravují se tak na definitivní ukončení provozu současného kanálu, ke kterému dojde na konci tohoto roku. Systém pro mezibankovní platební styk CERTIS představuje kritický článek pro všechny banky, stavební spořitelny i družstevní záložny. Editel v této oblasti představuje dlouhodobě naprostou špičku.

Řešení pro zabezpečení mezibankovního platebního styku BankSecure je nejoblíbenějším produktem na trhu. Splňuje nejpřísnější měřítka bezpečnosti a spolehlivosti, nabízí několik variant provozu včetně plné automatizace. V současné době jej užívá 25 bank, stavebních spořitelen a družstevních záložen. Novou verzi podporující komunikaci se systémem AMOS/WS uvedl Editel s předstihem již v první polovině letošního roku.