Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

12.06.2018

Ars Pantheon

Ars Pantheon

Ars Pantheon: nový partner EDITELu Adria

Chorvatská společnost Ars Pantheon se sídlem v Záhřebu se od svého založení v roce 2004 specializuje na prodej a podporu ERP systémů Pantheon. Tyto systémy představují skvělou volbu pro rychle rostoucí firmy, jejichž prioritou je stabilita, nadstandardní funkčnost a adaptabilita systému. Rozsáhlé spektrum dostupných funkcí umožňuje uživatelům spoléhat na ERP systém ve všech oblastech firmy, od managememntu až po účetnictví.

Jako první partner DataLab Pantheon v Chorvatsku podpořila Ars Pantheon řadu projektů v oblasti maloobchodu, služeb, turistického, lesnického a farmaceutického průmyslu, ale také investičních společností a bank. Právě široké portfolio klientů, velké zkušenosti a také společné priority v oblasti optimalizace procesů činí ze společnosti Ars Pantheon ideálního partnera pro EDITEL Adria. Umožní EDITELu Adria poskytovat ještě lepší a specifičtější zákaznické služby.

"Spolupráce s významnými dodavateli ERP systémů pro nás má velký strategický význam. Díky tomuto partnerství budeme moci našim klientům při automatizaci projektů poskytovat ještě efektivnější podporu".

Božidar Bajsič, výkonný ředitel společnosti EDITEL Adria