Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

03.12.2014

Archiv společnosti EDITEL je IT produktem roku 2014!

Řešení pro elektronickou archivaci, monitoring a vyhodnocování obchodních případů společnosti EDITEL bylo redakcí časopisu Computerworld zvoleno IT produktem roku 2014 v kategorii informační systémy.

U přihlášených produktů je pozitivně hodnoceno inovativní pojetí produktu, jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba výjimečně příznivá cena.

Důvěryhodný archiv trustIT BMR je spolehlivé řešení pro dlouhodobou archivaci a uchovávání elektronických dokumentů. Součástí řešení je modul pro vyhodnocování, monitoring a vizualizaci obchodních případů. Řešení garantuje tvorbu, správu a prokázání auditní stopy, důležité vlastnosti pro garanci integrity, autenticity, původu v čase, čitelnosti a sekvence dokumentů. Řešení podporuje archivaci všech typů objektů, s důrazem na zprávy formátu EDIFACT. trustIT splňuje všechny legislativní požadavky Evropské unie pro elektronickou komunikaci a archivaci, včetně nejvyšších bezpečnostních standardů.

Prestižní cena je udělována redakcí časopisu Computerworld za produkty z oblasti informačních technologií celkem v osmi kategoriích. Cílem je vyzdvihnout řešení disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

Fotografie

IT pordukt roku
Zleva: Tomáš Vršecký, Senior Consultant EDITEL, Robert Matras, Technical Consultant EDITEL, Radan Dolejš, šéfredaktor magazínu Computerworld
IT pordukt roku
Výherci všech kategorií v soutěži IT produkt roku 2014