Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

03.12.2014

Archiv společnosti EDITEL je IT produktem roku 2014!

Řešení pro elektronickou archivaci, monitoring a vyhodnocování obchodních případů společnosti EDITEL bylo redakcí časopisu Computerworld zvoleno IT produktem roku 2014 v kategorii informační systémy.

U přihlášených produktů je pozitivně hodnoceno inovativní pojetí produktu, jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba výjimečně příznivá cena.

Důvěryhodný archiv trustIT BMR je spolehlivé řešení pro dlouhodobou archivaci a uchovávání elektronických dokumentů. Součástí řešení je modul pro vyhodnocování, monitoring a vizualizaci obchodních případů. Řešení garantuje tvorbu, správu a prokázání auditní stopy, důležité vlastnosti pro garanci integrity, autenticity, původu v čase, čitelnosti a sekvence dokumentů. Řešení podporuje archivaci všech typů objektů, s důrazem na zprávy formátu EDIFACT. trustIT splňuje všechny legislativní požadavky Evropské unie pro elektronickou komunikaci a archivaci, včetně nejvyšších bezpečnostních standardů.

Prestižní cena je udělována redakcí časopisu Computerworld za produkty z oblasti informačních technologií celkem v osmi kategoriích. Cílem je vyzdvihnout řešení disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

Fotografie

IT pordukt roku
Zleva: Tomáš Vršecký, Senior Consultant EDITEL, Robert Matras, Technical Consultant EDITEL, Radan Dolejš, šéfredaktor magazínu Computerworld
IT pordukt roku
Výherci všech kategorií v soutěži IT produkt roku 2014