+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

EDITEL Austria má od ledna 2018 nového generálního ředitele

(Vídeň, 30. 11. 2017) Od ledna 2018 bude novým generálním ředitelem společnosti EDITEL Austria Gerd Marlovits. Stane se nástupcem Petera Franzmaira, který po více než 30 letech věnovaných elektronické výměně dat (EDI) odchází do důchodu. Gerd Marlovits pracuje ve společnosti EDITEL již 15 let, nejnověji jako obchodní a marketingový ředitel pověřený plnou mocí.

Gerd Marlovits je dokonale obeznámen se všemi aspekty podnikání v oblasti EDI. V průběhu celé své kariéry se výrazně podílel na vývoji a formování naší společnosti. Využíval své zkušenosti a inovativního ducha, kterého potřebujeme. Jsem přesvědčen o tom, že stane-li v jejím čele, bude společnost EDITEL pokračovat ve své úspěšné cestě a bude svým klientům i nadále nabízet ty nejlepší služby v oblasti EDI, uvedl Peter Franzmair.

Peter Franzmair zastával výkonné funkce v průběhu celé své kariéry. Začínal jako projektový manažer pro EDI a později, v roce 2002, jako statutární zástupce společnosti EAN Austria (nyní GS1 Austria). Když byla v roce 2008 jako dceřiná společnost GS1 Austria, založena společnost EDITEL Austria, přijal Peter Franzmair funkci jejího výkonného ředitele. Vedle svého celoživotního profesionálního zájmu o EDI pracoval pan Franzmair mezi lety 1996 a 2000 také jako ECR manažer v Iniciativě ECR. Více než 20 let, od vydání prvního čísla v roce 1986, byl též šéfredaktorem podnikových novin GS1 Info. Pod jeho vedením se společnost EDITEL stala největším poskytovatelem EDI služeb ve střední a východní Evropě.

EDITEL Group s centrálou ve Vídni má dceřiné společnosti v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Chorvatsku a celkově má více než 100 zaměstnanců. Díky dalším pracovištím provozovaným naší společností a našim obchodním partnerům jsou EDI služby společnosti EDITEL dostupné ve 20 zemích a využívá je 15 000 firem z mnoha různých odvětví.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.