+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Nová tvář v EDITEL CZ

EDITEL CZ, mezinárodním přední poskytovatel služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI), posílil svůj tým a přivítal do svých řad novou marketingovou koordinátorku Zuzanu Čihákovou.

Zuzana vystudovala Fakultu humanitních studií na Univerzitě Karlově. Svou kariéru zahájila již v době studií střední školy ve skupině MAFRA, a.s. a ve vydavatelství Bauer Media, a to na asistentských pozicích. V mediální oblasti získala i své marketingové zkušenosti. V První zpravodajské a.s. zastávala pozici marketingového specialisty, poté přešla jako marketingová manažerka do společnosti Mironet a.s., později Octopus Newsroom s.r.o.

Zuzana Čiháková ke své pozici ve společnosti EDITEL CZ říká:

Velice dobře se orientuji jak v médiích, tak v oblasti IT. Věřím, že mé zkušenosti, vědomosti a nápady budou pro EDITEL přínosem. Ráda bych se zaměřila na dokonalejší propagaci společnosti. EDITEL CZ působí na trhu EDI již 21 let. Je synonymem kvality a profesionality v oblasti poskytování elektronické fakturace, elektronické archivace a B2B integrace. Produkty a služby EDITELu využívají drobní živnostníci, malé firmy i nadnárodní společnosti. Toto je velmi dobrá pozice pro marketéra. EDITEL má co nabídnout a mým úkolem jako nové marketingové koordinátorky bude zajistit, abychom jako jednička na trhu byli více vidět a slyšet.

Přejeme Zuzce, ať se jí daří!

 

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.