+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

EDITEL slaví dva roky od uvedení nové generace webEDI

Právě před dvěma lety, v srpnu 2015, uvedla společnost EDITEL CZ na trh generačně novou verzi svého úspěšného řešení EDI prostřednictvím webové služby. Nová aplikace webEDI odpovídá nejnovějším technologickým standardům, nabízí řadu nových funkcí, vylepšené uživatelské rozhraní, pokročilé možnosti vyhledávání, responzivní design pro mobilní zařízení a mnoho dalších vylepšení.  V tom samém roce získala aplikace webEDI zvláštní ocenění společnosti IDG – IT PRODUKT 2015 – Za podporu malého podnikání.

V loňském roce byla úspěšně dokončena migrace několika stovek klientských účtů z původní aplikace xml2edi na webEDI – tým společnosti EDITEL CZ ji zvládl v průběhu 18 měsíců. Reakce starších i nových klientů na aplikaci webEDI i novinky, které nabízí, jsou velmi pozitivní.

Díky využití internetových technologií poskytuje služba webového EDI uživateli standardní prostředí a funkce, které byly dříve k dispozici pouze v instalovaných softwarových aplikacích. Součástí služby je automatické připojení elektronického podpisu, zejména k daňovým dokladům, nebo verifikace elektronického podpisu přijímaných zpráv.

Webového EDI nevyžaduje složitou implementaci, stačí vám pouze přístup k Internetu. Založením vlastního účtu se stanete „EDI-ready“ a budete si moci vyměňovat obchodní dokumenty bez ohledu na používaný formát EDI zpráv (EDIFACT, XML, …).

 

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.