+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

eXite User Group – 3. setkání uživatelů business integrační platformy eXite

Ve čtvrtek 16. 6. 2016 se uskutečnilo tradiční setkání uživatelů platformy eXite. Zájemce o „eXití“ novinky jsme opět přivítali v prostorách Konferenčního centra City na Praze 4. Tématy semináře byly kromě nové verze platformy eXite také integrační řešení, důvěryhodná archivace a legislativní novinky, kterých přinesl rok 2016 hned několik.

Integrační platforma eXite® II byla jasnou náplní úvodní prezentace Development Managera společnosti EDITEL CZ, Romana Imricha.

S tím, jak naše společnost postupně proniká do nových odvětví, jež jsou pro EDI (tj. Electronic Data Interchange) méně tradiční, je potřeba přizpůsobovat a vylepšovat produkty a služby, které poskytujeme. EDITEL CZ je lídrem trhu a na zachování tohoto postavení tvrdě pracujeme. Mohu prozradit, že verze II platformy eXite je postavena na zcela nových technologiích a blýskne se i novými funkcemi a vylepšeným designem. Samozřejmostí je pak vysoká dostupnost, kterou dlouhodobě garantujeme, uvedl Roman Imrich.

Velký ohlas vzbudila prezentace o IBM Sterling B2B Integratoru, která propojila témata elektronické komunikace a B2B integrace. Jan Molnár, Sales Manager EDITEL CZ, k tomu dodává:

Obchodování nemusí být složité. Dokonce pro úspěch v B2B segmentu ani složité být nesmí. Maximální zjednodušení a zefektivnění, to je oč tu běží. Unikátním nástrojem pro takovou maximální efektivitu a úspěšnost je právě IBM Sterling B2B integrační platforma. Mnoho let jsem s tímto výjimečným produktem osobně pracoval a velice rád se o své dobré zkušenosti a nadšení s klienty podělím.

Program semináře pokračoval příspěvkem o novém webovém EDI, nejjednodušší aplikaci od společnosti EDITEL CZ pro elektronickou výměnu dokumentů, a prezentující se zastavili také u archivačního řešení trustIT, které bylo oceněno v roce 2014 časopisem IT Systems jako IT produkt roku. Velmi zajímavou případovou studii o elektronické komunikaci v segmentu fashion – sportovní módy představil Senior Consultant společnosti EDITEL CZ, Daniel Čermák, který čerpal ze svých zkušeností při realizaci tohoto projektu.  Účastníci byli dále seznámeni s  procesem certifikace ISAE 3204, který podstatně zvýšil důvěryhodnosti společnosti EDITEL CZ vůči zákazníkům, a nejnovějšími legislativními změnami, zejména nařízením EU s názvem eIDAS a jeho dopadem na e-fakturaci, e-komunikaci a e-dokumenty obecně.

Moderace závěrečné diskuze se ujal Managing Director společnosti EDITEL CZ, Jan Mrvík. Minulý rok přinesl mnoho legislativních změn, které se více či méně dotýkají oblasti elektronické komunikace. Nové zákony a předpisy bedlivě sledujeme a zajímá nás, jak se s novinkami vypořádali naši klienti. Mnohokrát jsem již řekl, že k roli jedničky na trhu patří i určité vizionářství a podporování nových trendů. Považuji tedy za zodpovědnost EDITELu, abychom klienty s novinkami seznámili a umožnili jim tak rychle se zorientovat v prostředí se změněnými pravidly. Zkrátka abychom pomohli, jak nejlépe umíme a můžeme.

Naši zákazníci pro nás nepředstavují jen anonymní obličeje s různými jmény, se kterými kontakt končí ve chvíli uzavření smlouvy a implementací naší služby, řešení či produktu. Velmi si vážíme každého jednoho z nich a chceme se setkávat a diskutovat třeba i o věcech, které je zatěžují či o kterých neví, jak je řešit. Projekty našich zákazníků jsou pro nás výzvou, protože je považujeme za své partnery. Rádi také přemýšlíme nad nemožným, nad posunováním hranic. Jsme tu vždy pro vás!

Děkujeme všem účastníkům eXite User Group III a těšíme se na viděnou za rok!

Tým EDITEL CZ

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.