+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

EDITEL SK oslavil nový rok sportovně

Společnost EDITEL SK oslavila se svými obchodními partnery začátek roku 2015 ve sportovním duchu. Společenské setkání se konalo ve čtvrtek 22. ledna v prostorách Bowlingového národního centra (BNC) v Bratislavě.

Zmíněnou událost se s námi rozhodlo oslavit více než 70 hostů z celého Slovenska. V úvodu přivítal přítomné, a role moderátora večera se zhostil, ředitel společnosti EDITEL SK Štefan Sádovský, který poděkoval všem přítomným za výbornou spolupráci v loňském roce.

Pro hosty bylo připraveno bohaté občerstvení, osvěžující míchané nápoje „z poháru“ šikovného barmana a zábavný sportovní program v podobě bowlingového turnaje. Pro účastníky turnaje nechyběly ani lákavé ceny. Nejúspěšnější hráči získali:

  • 1. místo: Poukaz na víkendový relaxační pobyt pro 2 osoby – p. Lopušník;
  • 2. místo: Ozdobná kazeta s tokajským vínem – p. Rausa;
  • 3. místo: Dárkový koš plný dobrot – p. Moravčíková.

Avšak ani ostatní hosté neodcházeli naprázdno, pro každého byla přichystána drobná pozornost. Jak jsme se doslechli od našich hostů, tato společenská akce pro ně byla příjemně stráveným časem, a proto bychom jim rádi touto cestou ještě jednou poděkovali za přijetí našeho pozvání. Těšíme se na další podobné společné setkání.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.