+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Aby dobré věci byly ještě lepší – EDITEL Journal 1-18

Jako poskytovatel EDI služeb pochopitelně rádi hovoříme na témata jako je ohromný potenciál elektronické výměny dat nebo zlepšení kvality obchodních procesů, které čeká firmy, jež se rozhodnou pro spuštění automatizace.

A přece je pro nás úžasné, když společné úsilí přináší prokazatelné výsledky, a když vidíme výhody, jaké přinášejí EDI procesy v krátkodobém i dlouhodobém horizontu do firemních strategií našich klientů. Jedním z mnoha příkladů může být náš dlouholetý klient, společnost Meggle/Rajo Slovakia, jejíž elektronická distribuční síť pokrývá tři země a zahrnuje jejího logistického partnera, společnost DACHSER. A to vše díky DESADV!

Změna je někdy tou nejlepší možnou volbou. Společnost C.S.CARGO, která se zaměřuje na poskytování logistických služeb, nedávno zkonsolidovala svou EDI infrastrukturu, aby příslušné procesy získaly na transparentnosti a efektivitě. A jsou to často právě průkopnící, kteří mají pozitivní dopad na celé odvětví, jako v případě známé rakouské masozpracovatelské společnosti Wiesbauer.

Je nám vždy velkým potěšením podporovat naše klienty ve všech jejich projektech. A se stejným potěšením se o tyto zkušenosti dělíme s našimi členáři v tomto magazínu. Snad se vám bude líbit.

 

EDITEL e-Journal 01/2018

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.