+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

EDITEL CZ partnerem konference IT pro finance

Společnost EDITEL CZ vás srdečně zve na konferenci IT pro finance na svou prezentaci pod názvem „Elektronická fakturace 2016 – právní úprava a praxe.“ Akce se koná dne 22. října 2015 v hotelu Olympik Tristar.

Společnost EDITEL CZ se stala stejně jako minulý rok partnerem konference „IT pro finance“. Událost je, jak již název napovídá, zaměřena na využívání informačních technologií ve finanční sféře pro zefektivnění obchodních procesů. Právě s ekonomickými procesy a logistikou výrobků je elektronická výměna dat (EDI) úzce spojena. Novelizace zákonů příští rok přinese v oblasti EDI mnoho novinek. Z tohoto důvodu jsme si dovolili pro vás připravit přednášku na téma Elektronická fakturace 2016 – právní úprava a praxe.  Buďte v obraze včas a přijďte si poslechnout prezentaci Barbory Gaveau, advokátky a nezávislé odbornice na právo informačních technologií a elektronických komunikací (právo ICT), a Jana Mrvíka, výkonného ředitele společnosti EDITEL CZ, na konferenci konanou dne 22. října 2015 v hotelu Olympik Tristar, U Sluncové 14, Praha 8.

Těšíme se na setkání s vámi

Tým EDITEL CZ

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.