+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

EDITEL CZ opět slaví úspěch v soutěži IT Produkt roku

EDITEL CZ získal zvláštní ocenění za podporu malého podnikání v soutěži vyhlášené odborným časopisem Computer World vydavatelství IDG Czech Republic. Toto ocenění v kategorii Online a ostatní služby patří novému produktu webEDI, který společnost EDITEL CZ uvedla na trh září tohoto roku.  WebEDI je snadno dostupné internetové řešení pro výměnu elektronických obchodních dokumentů mezi obchodními partnery. Je vhodné zejména pro menší a střední společnosti s menším počtem vyměňovaných dokumentů (více o produktu naleznete na www.webedi.cz).

EDITEL CZ získal v soutěži IT Produkt roku první místo již v roce 2014 v kategorii Podnikové systémy, a to za svůj důvěryhodný archiv  trustIT. Toto řešení je naopak primárně určené větším firmám, které chtějí mít své doklady v bezpečí, s prokazatelnou pravostí, auditní stopou a ověřeným původem.

Tato ocenění bereme jako potvrzení kvality našich produktů, které jsou schopny vyhovět požadavkům celého spektra společností, od nejmenších podnikatelů až po velké korporace. Zároveň je pro nás i závazkem, abychom i v budoucnu našim klientům poskytovali služby na vysoké úrovni a nadále se intenzivně věnovali vývoji a inovacím, komentuje ocenění Jan Mrvík, výkonný ředitel společnosti  EDITEL CZ.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.