+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

EDITEL BYL PARTNEREM NA ODBORNÉ KONFERENCI

EDITEL Odette

Společnost EDITEL CZ se opět zúčastnila odborné konference „Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě“, tentokrát 16. ročníku, který se konal dne 23. 10. 2019 v Brně v hotelu Holiday Inn. Hlavním cílem konference byla především podpora rozvoje automobilového průmyslu a vzájemná výměna zkušeností a názorů představitelů výrobců vozidel, výrobců dílů a příslušenství, ekonomů, odborníků a zástupců podniků, které se podílejí na inovacích, zavádění nových technologií a rozvoji automobilového průmyslu.

I letos měla naše společnost připravenou zajímavou prezentaci ve spolupráci s ODETTE International, celoevropskou organizací zastřešující spolupráci profesionálů dodavatelsko – odběratelského řetězce a technologických expertů automobilového průmyslu. Posláním této organizace je zlepšovat procesy tohoto odvětví s cílem zvýšit konkurenceschopnost evropského automobilového průmyslu v rámci světové ekonomiky. Prezentace byla zakončena pozvánkou na další ročník mezinárodní konference ODETTE, která se bude konat ve dnech 16. -17. listopad 2020 v Praze.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.