+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

První odborné setkání Edifying Tuesday Club je za námi

V úterý 10. března proběhlo první setkání Edifying Tuesday Club pořádané společností EDITEL. Hlavními tématy byl elektronický důvěryhodný archiv trustIT BMR jako IT produkt roku 2014 a produkt edisuITe.

Seminářem provázel Tomáš Vršecký, Senior Consultant společnosti EDITEL CZ. V první polovině setkání představil základní vlastnosti elektronického důvěryhodného archivu trustIT včetně jeho nadstavby pro business monitoring a reporting (BMR). Hosté viděli uživatelské prostředí trustITu, jak pracovat s dokumenty a jaké jsou nové funkcionality řešení.

V druhé části programu přešel Tomáš Vršecký k představení platformy eXite PRO a k produktu edisuITe. Zákazníkům předvedl architekturu a vybrané moduly řešení, zajímavé funkčnosti a uvedl příklady použití.

Cílem těchto pravidelných setkání je informovat partnery a klienty o novinkách v produktovém portfoliu naší společnosti a zároveň jim dát možnost ptát se a své zkušenosti vzájemně sdílet. Z prvního setkání máme radost a těšíme se na další pokračování, které je plánované na květen letošního rok, uvedl Milan Mikula, Solutions Manager v EDITEL CZ.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.