+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

VAPIANO zprovozňuje EDI ve spolupráci s EDITELEM

Síť restaurací VAPIANO a EDI

EDITEL jako stabilní partner společnosti VAPIANO

Optimalizace všech obchodních procesů je pro řetězec restaurací VAPIANO hlavní prioritou. Vedle výměny celého ERP a POS systému VAPIANO zavádí elektronickou výměnu dat (EDI). Na základě výběrového řízení na řešení plně automatizované výměny dat týkajících se zboží a objednávek, včetně potvrzení přijetí, si VAPIANO jako svého partnera v EDI vybral EDITEL.

Obě společnosti spojily své síly a od zahájení pilotní fáze na začátku roku 2017 již úspěšně zprovoznily EDI ve třech podnicích v Německu. V další fázi bude EDI postupně zavedeno v ostatních restauracích v Německu a následně i v dalších zemích.

O řeťezci restaurací Vapiano

Řetězec restaurací VAPIANO je výjimečným díky inovativnímu konceptu “čestvého jídla v příjemném, neformálním prostředí“. První restaurace byla otevřena v roce 2002 v Hamburku. V současné době spadá pod VAPIANO více než 180 restaurací v 31 zemích na 5 kontinentech a jejich počet nadále roste.

Logo copyright VAPIANO

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.