+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

EDI svět tvoříme již 25 let

EDI svět tvoříme již 25 let.

Společnost EDITEL CZ byla založena v Praze v roce 1994. Právě před 25 lety jsme zahájili vývoj našeho prvního produktu – platební styk pro ČSOB. Tímto se započala naše činnost v oblasti EDI komunikace.

Během 25 let jsme ušli velký kus cesty a stali jsme se největším poskytovatelem služeb v elektronické fakturaci na českém trhu.

Co pro nás znamená 25 let?

EDITEL CZ slaví významný milník svého života. I v EDI je to věk, který svědčí a garantuje zralost, zodpovědnost a spolehlivost, hodnoty, které oceňují naši zákazníci.

STABILITA – Jsme součástí mezinárodně působící skupiny poskytující služby ve více než 20 zemích.

ZÁKAZNÍK – Spokojenost našich zákazníků je naším prvořadým cílem a zároveň i motivací, abychom se trvale na tento cíl soustředili.

KVALITA – Podněty našich zákazníků jsou pro nás výzvou i inspirací, abychom kontinuálně poskytovali naše služby v nejvyšší možné kvalitě.

INOVACE – Sledujeme nejnovější trendy, rozvoj EDI a především potřeby našich zákazníků. To nám pomáhá poskytovat především to, co je prospěšné pro našeho zákazníka.

TECHNOLOGIE – Naše technologické zázemí je zárukou nejvyšší bezpečnosti, kvality a současně i dostupnosti.

PRODUKTY – Disponujeme řadou EDI a B2B řešení, která jsou dostupná pro společnosti všech velikostí a všech oborů.

NAŠI ZAMĚSTNANCI – Odborné znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců nás již 25 let posilují na pozici lídra trhu v poskytování EDI služeb v České republice.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST – Naše společnost staví na první místo dodržování postupů, které nám přikazují legislativní předpisy a nad jejich rámec dlouhodobě uplatňuje odpovědné, etické chování vůči svému okolí.

Rádi bychom Vám vřele poděkovali za důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.