+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Česko – Slovenský Tandem

Od 1. září 2019 převzal Štefan Sádovský odpovědnost i za EDITEL CZ. V současné době zastává také funkci CEO ve společnosti EDITEL SK jako generální ředitel. Od 1. října 2019 nastoupil na pozici Obchodního a marketingového ředitele společnosti pro EDITEL CZ i SK Viktor Petráš. Štefan a Viktor tvoří nový česko – slovenský tandem vedoucí obě společnosti. Propojení poboček přinese upevnění pozic na obou trzích a umožní vzájemné sdílení zkušeností i rychlost servisu, kterou klienti jistě ocení.

Štefan Sádovský, jako generální ředitel se svými zkušenostmi a odbornými znalostmi, bude nadále rozvíjet a posilovat trhy EDI v obou velmi blízkých zemích. Mezi priority nového CEO patří rozvoj aktivit v oblasti EDI a posílení pozic obou společností na českém i slovenském trhu. V dalších krocích posílí a rozšíří stávající kompetence v oblasti automotive v České i Slovenské republice.

Štefan Sádovský a Viktor Petráš se těší na rozvoj EDI v České republice a na Slovensku.

Štefan úspěšně absolvoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě, v oborech Informatika a Telekomunikace. K problematice EDI se dostal již na VŠ, kde si jako téma své bakalářské a diplomové práce zvolil elektronické bankovnictví, které v té době fungovalo dosti intenzivně na principech EDI.

Rád bych přenesl z jedné země do druhé to dobré, spojil týmy do jednoho funkčního celku, využil synergický efekt pro rychlejší růst na obou trzích, nabízí se také prostor k růstu aktivit v oblasti automobilového průmyslu a k rozvoji digitalizace v nových odvětvích, uvádí Štefan Sadovský.

Viktor po pěti letech působení v nadnárodních organizacích skupiny Diebold Nixdorf, v oblasti prodeje hardwarových a softwarových řešení pro maloobchod a bankovnictví, se tak vrací zpět do společnosti EDITEL. Viktor úspěšně absolvoval obor Informatiky na České zemědělské univerzitě v Praze. První pracovní zkušenosti získával od roku 2002 v oblasti maloobchodu v obchodním řetězci SPAR. Zde si osvojil řadu technických i manažerských dovedností v oblastech IT i organizace maloobchodních procesů též přímo spojených s EDI. Do společnosti pak nastoupil v roce 2007, po akvizici EDITELu CZ rakouskou GS1. Později Viktor Petráš převzal odpovědnost za vedení oddělení obchodu a marketingu. Po svém působení v Diebold Nixdorf mezi lety 2014–2019 se vrací s novými zkušenostmi z globálního prostředí, které hodlá v EDITELu zúročit.

Ve spolupráci s novým CEO bych rád restartoval obchodní aktivity, které potvrdí a zabezpečí stabilitu EDITEL CZ i SK v příštích letech. Klíčový bude též rozvoj synergických mezinárodních aktivit v rámci skupiny EDITEL, nově zejména v Polsku, ale také v dalších zemích. Rád bych podpořil lokální i mezinárodní rozvoj v oblasti automotive na základě letitých zkušeností kolegů z TELEDINu. Dále budeme rozvíjet EDI v nových obchodních vertikálách, které mohou těžit z přínosů automatické B2B komunikace a integrace, říká Viktor Petráš.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.