+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Ars Pantheon: nový partner EDITELu Adria

Chorvatská společnost Ars Pantheon se sídlem v Záhřebu se od svého založení v roce 2004 specializuje na prodej a podporu ERP systémů Pantheon. Tyto systémy představují skvělou volbu pro rychle rostoucí firmy, jejichž prioritou je stabilita, nadstandardní funkčnost a adaptabilita systému. Rozsáhlé spektrum dostupných funkcí umožňuje uživatelům spoléhat na ERP systém ve všech oblastech firmy, od managememntu až po účetnictví.

Jako první partner DataLab Pantheon v Chorvatsku podpořila Ars Pantheon řadu projektů v oblasti maloobchodu, služeb, turistického, lesnického a farmaceutického průmyslu, ale také investičních společností a bank. Právě široké portfolio klientů, velké zkušenosti a také společné priority v oblasti optimalizace procesů činí ze společnosti Ars Pantheon ideálního partnera pro EDITEL Adria. Umožní EDITELu Adria poskytovat ještě lepší a specifičtější zákaznické služby.

Spolupráce s významnými dodavateli ERP systémů pro nás má velký strategický význam. Díky tomuto partnerství budeme moci našim klientům při automatizaci projektů poskytovat ještě efektivnější podporu. Božidar Bajsič, výkonný ředitel společnosti EDITEL Adria

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.