+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

5. výročí integrační platformy submIT

Společnost EDITEL CZ slaví 5. výročí B2B integrační platformy submIT a zároveň rekordních 15 milionů přenesených zpráv.

Letos je tomu již 5 let, co společnost EDITEL CZ vyvinula integrační platformu submIT pro elektronickou výměnu dat. Ze statistických měření, která společnost každý rok provádí, vyplynulo, že B2B integrační platforma submIT vykazuje velmi pozitivní výsledky – za uplynulý rok zpracovala rekordních 15 miliónů zpráv, což je oproti předchozímu roku výrazný nárůst. Pro zajímavost, každý pracovní den tedy platforma submIT zpracovala v průměru cca 50 tisíc zpráv. Co se týče posledních několika měsíců, přenos zpráv přes platformu se pohyboval na hranici 1,5 miliónu za měsíc.

Integrační platforma submIT od EDITEL CZ umožňuje kompletní integraci elektronických B2B procesů pro společnosti různých velikostí, z odlišných odvětví a s rozmanitou složitostí jejich infrastruktury, a to bez nutnosti vysokých vstupních investic.

Kromě B2B integrační platformy submIT společnost EDITEL CZ provozuje komunikační platformu eXite®, kterou využívá pro elektronickou komunikaci se svými partnery více než 15 tisíc klientů ve 20 zemích Evropy. Celkový počet transakcí zpracovaných přes komunikační platformu eXite se pak v rámci celé skupiny EDITEL pohybuje kolem 350 miliónů za rok.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.